Нова послуга служби зайнятості – рекрутинг

У роботі Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості активно діє новий напрямок роботи – рекрутинг. Мета цієї послуги полягає в підборі працівників для  роботодавців та пошуку роботи для тих, хто хоче працювати.

На даний час, коли на ринку праці бракує кваліфікованих працівників, підприємства району все більше цікавляться рекрутинговою формою співпраці зі службою зайнятості. По-перше, роботодавець не витрачає  час на підбір кандидатів, по-друге, економить кошти, адже  не треба розміщувати вакансії на платних ресурсах. Дану роботу виконують безкоштовно рекрутери служби зайнятості. Фахівці ретельно займаються підбором кандидатури: вивчають резюме шукачів роботи, проводять співбесіди з кандидатами, детально з’ясовують, яка робота цікавить людину та яку вона може виконувати. За результатами такого відбору найбільш прийнятну кандидатуру направляють на співбесіду до роботодавця.

Послуги рекрутерів є цікавими і для шукачів роботи. Для того, щоб скористатися ними необхідно особисто відвідати сектор рекрутингу та заповнити анкету, зазначивши необхідну інформацію, далі фахівці підтримують телефонний зв'язок з шукачами роботи, інформуючи про появу нових вакансій, до кінцевого результату – працевлаштування.

Скористатись послугою мають можливість:

- шукачі роботи, які в силу певних умов не можуть набути статусу безробітного і користуватися  в повному обсязі  послугами кар’єрного радника в центрі зайнятості;

- студенти, які шукають роботу у вільний від навчання час;

- особи, котрим виповнилося 35 років, але раніше ніде не працювали;

- пенсіонери, котрі мають бажання працювати;

- особи, які працюють, але шукають роботу по сумісництву або бажають змінити роботу;

- та інші.

В своїй роботі рекрутери використовують самостійно створену електронну базу шукачів роботи, яка постійно оновлюється та наповнюється. Співпрацюють з сайтами пошуку роботи: rabota.ua та work.ua, ведуть сторінку “Рекрутинг Скадовськ” у соціальній мережі Facebook, публікуючи оголошення про актуальні та сезонні вакансії, розміщують корисну та цікаву інформацію для роботодавців та  шукачів роботи.

Також рекрутери розробили “Карту вакансій Скадовського району”, позначивши на ній актуальні та перспективні вакансії. Посилання на дану карту систематично розміщуються у мережі Facebook  на сторінці “Рекрутинг Скадовськ”. Всі роботодавці Скадовського району мають можливість розмістити інформацію про вакансії на карті, а шукачі роботи користуючись картою вакансій можуть отримати  інформацію про наявну роботу в будь-якій точці Скадовського району.

До речі, за допомогою фахівців сектору рекрутингу у 2018 році знайшли роботу 62 особи, а за січень-лютий 2019 року – 17 осіб.

Отже, якщо Ви шукаєте роботу чи працівника, але не маєте можливості щоденно моніторити велику кількість інформаційних ресурсів, звертайтесь до сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Наші координати: 75700, Херсонська обл., м.Скадовськ, вул.Олександрівська, 32-А, III поверх, 33 кабінет, тел. (05537)50068, 0959295854