Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги мешканців Скадовського району!

Дата: 12.08.2023 15:44
Кількість переглядів: 75

Центральна виборча комісія України ухвалила постанову, якою наголошує на нелегітимності організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких "виборів" на тимчасово окупованних територіях України.

Як відомо, цвк російської федерації - держави-агресора прийняла чотири постанови про призначення на 10 вересня цього року на тимчасово окупованих територіях України так званих виборів до представницьких псевдо-органів влади.

ЦВК, як головний орган адміністрування виборів в Україні, засуджує протиправні дії та рішення державної думи, президента, цвк рф, а також окупаційних адміністрацій щодо організації підготовки і проведення вказаних заходів.

❗️Звертаємо увагу, що громадяни нестимуть кримінальну відповідальність за участь в організації та проведенні незаконних виборів на тимчасово окупованих територіях України або за публічні заклики до їх проведення. 

Відтак, статтею 111-1 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за наступні протиправні діяння:

участь в організації та проведенні незаконних виборів на тимчасово окупованій території або публічні заклики до їх проведення тягне за собою - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років;

організація та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією, за відсутності ознак державної зради, активнамучасть у таких заходах - позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років.

Також кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років згідно зі статтею 111-2 Кримінального кодексу України передбачено за пособництво державі-агресору. 

Закликаємо усіх мешканців району утриматись від участі в будь-яких заходах політичного характеру, зокрема, формуванні так званих виборчих органів, поширенні інформації чи агітації, спостереженні за псевдовиборами та інших заходах, спрямованих на організацію їх підготовки та проведення!

Наголошуємо, що будь-які спроби щодо організації підготовки та проведення на території суверенної незалежної України органами влади рф та їх посадовими особами чи за їх сприяння псевдовиборів є такими, що грубо порушують норми українського та міжнародного права, а результати не матимуть жодних юридичних наслідків!

Підсумовуючи:

➡️ участь в організації орківських виборів - найкоротший шлях до збіговиська покидьків на яких чекає 10-15 років невідворотнього покарання!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора