Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги громадян України, які виїхали за кордон з дітьми!

Дата: 12.10.2022 22:51
Кількість переглядів: 2072

Фото без описуЗа даними ООН, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну понад 9 мільйонів українців вимушено виїхали за кордон.

Хоча за останній час і прослідковується тенденція до повернення наших громадян назад в Україну, однак чимало, задля безпеки своїх дітей, продовжують виїжджати разом з ними до країн Європи або залишаються за кордоном. А отже потребують різноманітну допомогу - медичну, психологічну, консульську, правову тощо.

З метою надання сприяння громадянам України з дітьми, які перебувають за кордоном, оскільки евакуювалися після початку повномаштабного вторгнення військ рф на територію України, Міністерством юстиції України було спрямовано запити до 33 держав Європи (список додається) з проханням надати інформацію про систему безоплатної правової допомоги у їхній державі.

Наразі отримано інформацію від 7 Центральних органів іноземних держав та узагальнено у таблицю (додається). У разі надходження додаткової інформації таблиця буде доповнена.

Крім того, під час співробітництва з Європейською мережею суддів у цивільних і комерційних справах (ЕJN) було отримано інформацію про веб-сторінки e-Justice Portal, присвячені правовій допомозі:

1. Загальну інформацію про правову допомогу в державах-членах ЄС можна знайти на European e-Justice Portal – Legal Aid (europa.eu) за посиланням https://e- justice.europa.eu/37129/EN/legal_aid. Натиснувши на одну з держав на лівій панелі, можна отримати доступ до національних інформаційних бюлетенів щодо правової допомоги в цій державі.

2. Загальна інформація про Директиву ЄС про правову допомогу доступна на веб-сторінці: European e-Justice Portal - Legal aid (europa.eu) за посиланням https://e- justice.europa.eu/390/EN/legal_aid.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора