СКЛАД Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації

Дата: 29.11.2021 14:54

Громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації

Бартчук

Ірина Дмитрівна

-

голова Скадовської районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» (осередок) – голова Громадської ради (м.Скадовськ, Скадовська ОТГ)

Члени Громадської ради:

Безердян

Людмила Василівна

-

голова громадської організації «Скадовська районна організація ветеранів України, м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Березюк

Микола Михайлович

-

член громадської організації «Розвиток Скадовського краю», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Биченко

Олена Юріївна

-

член Скадовської громадської організації «Мистецька феєрія», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Бігун

Сергій Олексійович

-

громадський діяч, активіст неформальної групи «Молодіжний простір Лазурненської громади», смт Лазурне (Лазурненська ОТГ) – голова комітету з питань патріотичного виховання, молоді, громадської безпеки, охорони та військово-патріотичної підготовки населення

Богдан

Любов Єгорівна

-

громадський діяч, ініціатор акцій по благоустрою, вирішенню екологічних проблем, с.Геройське (Чулаківська ОТГ)

Борова

Лариса Василівна

-

громадський діяч, активістка жіночого руху, м. Гола Пристань (Голопристанська ОТГ) – заступник голови Громадської ради

Буланова

Ірина Михайлівна

-

координатор шкільного осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» - голова комітету з питань агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів, м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Грець

Валерій Григорович

-

член правозахисної Всеукраїнської громадської організації «Україна без тортур» - голова комітету з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Грибальова

Анна Анатоліївна

-

голова освітньої громадської організації «Батьківський комітет опіки закладами освіти», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Давидова

Ангеліна Володимирівна

-

член релігійної організації «Християнська церква повного Євангелія «Алілуйя», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Кальченко

Тетяна Іванівна

-

президент Скадовської міської громадської організації «Центр відновлення особистості та перетворення суспільства», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Кеба

Сергій Володимирович

-

голова громадської організації «Скадовщина - мій рідний край», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ) – перший заступник голови Громадської ради

Кузьменко

Оксана Миколаївна

-

член правління молодіжної громадської організації «Перспектива плюс», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Матвеєва

Юлія Миколаївна

-

голова громадської організації «Школа художньої гімнастики «Чорноморська зірочка», м. Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Мацак

Тетяна Іванівна

-

громадський діяч, активістка фестивального руху, організатор самодіяльних мистецьких колективів с.Добропілля (Долматівська ОТГ)

Микичур

Сергій Миколайович

-

член громадської організації «Усі свої» (адвокація питань внутрішньо переміщених осіб) , м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Об`єдко

Олександр Віталійович

-

громадський діяч, м.Скадовськ (Скадовська ОТГ), учасник бойових дій, представник ветеранів АТО-ООС

Панченко

Олена Валеріївна

-

голова Скадовського місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Петруненко

Тетяна Дмитрівна

-

громадський діяч, активістка «Червоного Хреста», волонтер, краєзнавець, смт Каланчак (Каланчацька ОТГ)

Повжик

Олена Іллівна

-

член громадської організації Херсонського обласного центру «Успішна жінка» - голова комітету з питань освіти, культури, духовності, туризму, молоді, спорту та гендерної рівності, м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Пономаренко

Валентина Василівна

-

голова правління Скадовської районної громадської організації «Жіночий центр відродження нації» - голова комітету з питань регіонального розвитку, місцевого та житлово-комунального господарства, м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Пушкова

Наталія Богданівна

-

громадський діяч, ініціатор акцій у сфері охорони здоров’я, підтримки категорійних та соціально невлаштованих груп населення, с.Новомиколаївка (Новомиколаївська ОТГ)

Савоник

Олена Валеріївна

-

член Всеукраїнської громадської організації «Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Сімейко

Лілія Василівна

-

громадський діяч, ініціатор акцій по благоустрою, активізації громадського життя, с.Преображенка (Мирненська ОТГ)

Чечер

Василь Володимирович

-

громадський діяч, еколог, активіст руху за «зелену» енергетику, м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)

Харченко

Ольга Федорівна

-

громадський діяч, журналіст, кореспондент Інформагенції «Слава праці», смт Каланчак (Каланчацька ОТГ) – заступник голови Громадської ради

Яровенко

Григорій Олександрович

-

голова Скадовської районної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України», м.Скадовськ (Скадовська ОТГ)