Щоб зеленіло наше довкілля

Дата: 12.10.2021 14:48

Фото без опису  Напередодні відзначення Дня захисників і захисниць Вітчизни голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш взяв участь у висадці символічної «Алеї вільних людей».

Її створення започаткували гуртківці районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» спільно з навчальним закладом «Скадовський ліцей «Академія творчості».

Дієву допомогу у організації акції озеленення її ініціаторам надали працівники державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство». До створення алеї долучилися також представники громадськості міста.

-Нові зелені насадження у нашому місті – це реалізація акції «Створюємо ліси разом», що стартувала цими днями по всій нашій державі. – Зазначив М.Павліш. – Робота ця має на меті створення та підтримку екологічно чистого довкілля і спрямована у майбутнє. Нині важливо сповна використати сприятливі осінні дні для висадки молодих саджанців, які вже наступного року стануть міцними деревцями!