Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 14.09.2021 11:23
Кількість переглядів: 355

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 14 вересня 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 1772 особи.

  З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 1287 осіб. За минулу добу у районі виявлено 13 осіб хворих на COVID-19 (з них 2 дітей).

1196 осіб побороли недугу.

У 2021 році 51 особа померла. З початку пандемії померло 65 осіб.

Станом на 14.09.2021 на стаціонарному лікуванні перебуває 18 хворих з діагнозом COVID-19 (9 важкі, 9 середні).

Скадовський район:

- 2 жінки, 1 чоловік (м. Скадовськ)

- 1 жінка (с. Гостроподолянське)

- 1 жінка (с. Новомиколаївка)

- 1 чоловік, 1 жінка (с. Ульянівка)

- 2 жінки, 1 чоловік (с.м.т. Лазурне)

- 2 жінки, 1 чоловік (с. Олександрівка)

- 1 чоловік (с. Володимирівка)

Каланчацька територіальна громада:

- 1 чоловік (с. Новокиївка)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Хорли)

- 1 жінка (с. Гаврилівка)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 1 особа, виписаних 2 особи, померлих не було.

Станом на 14.09.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 7 хворих з пневмонією – 4 дітей, 3 дорослих (1 важкий, 6 середні)

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 20 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 166 контактних осіб. Було відібрано 4 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 18 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 12 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікувані перебуває 7 осіб, було відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 30 осіб хворих на COVID-19 та 67 контактних осіб. Відібрано 31 зразок біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 39 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 80 контактних осіб. Відібрано 11 зразок біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 1 зразок біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 3 з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків, 1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли 3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря, 1 середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

Просимо всіх відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;– носіть захисну маску в громадських місцях;– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора