Високо тримаємо прапор свободи

Дата: 29.08.2021 15:05

Фото без опису      29 серпня  відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Дата приурочена до дня Іловайської трагедії, коли під час виходу з оточення з’єднання українських бійців понесли непоправні втрати. Скорботна дата нині об’єднує і мобілізує українців, наші полеглі Герої допомагають нам тримати прапор свободи.

У цей жалобний День пам’яті на території нашого району, як і по всій країні, приспущено Державні Прапори на будівлях органів влади, установ і організацій, відбуваються меморіальні заходи. До загальнонаціональної хвилини мовчання на Алеї Героїв, де поховано загиблих у війні на Сході скадовчан, приєдналися голова Скадовської районної державної адміністрації М.Павліш та його заступники С.Покутня та О.Старенький. Вони поклали квіти до могил воїнів-земляків та схилили голови перед їх подвигом.