Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України

Робота по наповненню бюджетів усіх рівнів триває

Дата: 07.07.2021 08:31
Кількість переглядів: 94

06 липня 2021 року під головуванням голови районної державної адміністрації  Михайла Павліша, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації   Світлани Покутньої, представників структурних підрозділів РДА, керівників територіальних громад району у форматі онлайн-конференції відбулася нарада з питань стягнення туристичного збору, роботи місцевих комісій з питань легалізації діяльності суб’єктів господарювання для забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів та інвентаризації закладів оздоровлення, відпочинку і розміщення.

Михайло Павліш наголосив, що на сьогодні громади на місцях мають значні резерви для наповнення місцевих бюджетів і мають працювати в напрямку нарощення обсягу фінансових надходжень. Оскільки сезон відпусток для курортних міст та сіл – це можливість поповнити свої бюджети надходженнями від туристичного збору і дане питання треба постійно тримати на контролі. Адже кошти, які спрямовуються до місцевих бюджетів є фінансовим ресурсом, який при ефективному використанні дозволяє розвивати міста та села нашого району. Тому, надзвичайно важливе питання – прийняття рішень про встановлення місцевих податків і зборів сільськими, селищними, міськими радами, які створені згідно із законом та перспективним планом формування територіальних громад.