Візит до учасника АТО в Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2020 17:32

Фото без описуЗ метою розуміння питань родини, об’єднання можливостей для розв’язання всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю відповідно до резолюціїї Генеральної Асамблеї ООН  з 1993 року запроваджено Міжнародний день сім’ї.

Сьогодні до сім’ї учасника АТО Горбачевського Олександра завітали на гостину заступник голови Скадовської РДА Головата Валентина та волонтер Антикризового штабу Дмитренко Олена, які поспілкувалися із родиною героя. Олександр служив морським піхотинцем в 36 бригаді,  під час захисту нашої держави на Сході отримав важке поранення снайпером в голову, але не зважаючи на 1 групу інвалідності проходить складні процеси реабілітації. Дідусь Юрій,  опікуючись Сашею, купив для нього новий будинок та,  розпочавши його облаштування,  звернувся за допомогою у придбанні меблів.  Висловлюємо вдячність Дмитренко Олені, всім побратимам та волонтерам, що відгукнулися та прийшли на допомогу.  Мебельний салон Таїса (директор Деркач Сергій)  зробили суттєву знижку на обраний Сашком диван, а Давидович Микола (в минулому прикордонник)  доставив  меблі до села Ул’янівка.  Допомога від Антикризового штабу триває.

Фото без опису      Фото без опису