Скадовський морський торговельний порт зустрів потенційних інвесторів

Переглядів: 111

Протокол про наміри співпраці щодо спільного розвитку морського поромного сполучення між містами Скадовськ і Зонгулдак підписали голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв та губернатор провінції Зонгулдак Ердоган Бект.

05 листопада 2019 року делегація з Туреччини разом з представниками місцевої влади відвідала Скадовський морський торговельний порт та обговорила плани щодо відновлення поромного сполучення між двома містами.

«Чорне море не розділяє Україну та Туреччину, а навпаки – об’єднує наші країни. І цей шлях об’єднання реалізується через конкретні проєкти, зокрема через відновлення поромного сполучення між Скадовськом і Зонгулдаком», -  наголосив Юрій Гусєв.

Очільник області повідомив, що він усіляко сприяє відновленню сполучення між Скадовськом і Зонгулдаком.

«Перш за все це питання поглиблення торговельно-економічних відносин: відкриття нових ринків і можливостей для залучення в Херсонську область турецьких інвесторів, які змогли б розвивати співпрацю між нашими регіонами», - зазначив очільник області.

Його підтримав губернатор Зонгулдака. «Ми поділяємо думку місцевої влади та бажаємо знову співпрацювати з Херсонщиною. Зараз все залежить від того, які умови ми створимо для реалізації даного проєкту. Наша спільна задача –  усунути всі труднощі», - підкреслив Ердоган Бекташ.

Голова торгово-промислової палати Зонгулдака Метін Демір наголосив, що необхідно зробити аналіз стану порту та надати вигідні пропозиції для підприємців та інвесторів.

Прес-служба ХОДА