Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Привітання працівників Служби безпеки України з нагоди професійного свята

Переглядів: 131

Щороку 25 березня згідно Указу Президента України № 193/2001 від 22 березня 2001 року своє професійне свято  відзначають працівники Служби безпеки України.

Напередодні свята, 23 березня 2018 року працівників міжрайонного Управління Служби безпеки України в Херсонській області привітав із професійним святом перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко.

Під час свого привітання Сергій Павленко зазначив: «Служба безпеки – це надійний щит країни, завдання якого – захищати державний суверенітет і конституційний лад держави, оберігати людей та суспільний спокій. Тож з нагоди професійного свята від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я,  добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі».

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації  нагороджено Біломаз Тетяну Євгеніївну – оператора-секретаря Скадовського міжрайонного Управління Служби безпеки України в Херсонській області.