Голова районної державної адміністрації привітав нашу землячку із почесним званням «Мати-героїня»

Дата: 27.06.2019 13:30

Фото без опису     Фото без опису        Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати.

Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання "Мати-героїня".

За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, здобуття  ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України почесне звання "Мати-героїня”  отримала,  мати десятьох дітей,  жителька села Таврія  - Косенко Марину Петрівну, відповідно до Указу Президента України № 190/2019 від 06 травня 2019 року.

Родина Косенків-  шанована, авторитетна, молода  родина.  Батьки  мають  вищу  освіту: Марина Петрівна навчалася в Українському державному хіміко-технологічному університеті м. Дніпропетровськ й отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Хімічна технологія та інженерія» , Михайло  Андрійович (батько)  за  фахом  лікар-терапевт.  Хоча  він  не  працює  на  цій  посаді,  але  завжди  люди  звертаються  до  нього  за  професійною  порадою.

Разом вони народили та виховують чудових десятеро дітей: п’ять хлопчиків та п’ять дівчаток. Два старших сина навчаються в Херсонському політехнічному коледжі Одеського національного політехнічного університету .

Діти шкільного віку мають багато  нагород,  грамот за сумлінне ставлення до учнівських обов’язків, активну участь у  позакласній та  позашкільній  роботі, грамоти за  високі спортивні  досягнення. Найменшому синочку незабаром виповниться 2 роки.

Високу нагороду  Марині Петрівні вручив голова районної державної адміністрації Віктор Турик.:« «Ця державна нагорода є визнанням материнської самовідданості, наполегливої, кропіткої праці та любові, які ви вкладаєте у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу, недоспаних ночей та переживань. Нехай кожен Ваш день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашій великій дружній сім’ї!»

Нагородженій вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати - героїня».

Пишаємося нашою землячкою та приєднуємося до привітань!