Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Скористайтесь виборчим правом, перебуваючи далеко від домівки!

Дата: 05.02.2019 09:53
Кількість переглядів: 1115

Фото без опису   Відділ ведення Державного реєстру виборців Скадовської райдержадміністрації нагадує, що на виборах Президента України 31 березня 2019 року діятиме механізм тимчасової зміни місця голосування.

   Якщо Ви, шановний виборцю, достеменно знаєте, що 31 березня, тобто в день голосування, будете відсутні за своєю виборчою адресою — перебуватимете в гостях, у відрядженні, на навчанні, на роботі, тощо  —  щоб не втратити право обирати, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців Скадовської райдержадміністрації або ж  там, де Ви будете перебувати в день голосування. У відділі перевірять Ваші персональні дані на відповідність паспортним даним, приймуть від Вас заяву, де Ви вкажете причину зміни місця голосування та адресу, де будете знаходитись. Далі Вам буде видано Посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, з яким Ви і підете на вибори на ту дільницю, яку вкажете. Нумерація даних Посвідчень єдина на всю Україну (наскрізна). Документ завіряється підписом та печаткою. А в списку виборців на дільниці, де Ви будете голосувати, навпроти Вашого прізвища буде вказано номер Посвідчення, дата його видачі та назва відділу, який його видав. Натомість у списках тієї дільниці, де Ви зареєстровані, Вашого прізвища не буде. Таким чином не можна буде проголосувати на будь-якій іншій дільниці або на кількох дільницях, або сфальсифікувати саме Посвідчення.

    Тож ще раз нагадаємо, що необхідно зробити для зміни місця голосування:

  • до 25 березня 2019 року прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців з паспортом та документом, який підтверджує необхідність Вашого перебування в день голосування не за місцем офіційної реєстрації;
  • написати у відділі заяву, в якій вказати причину зміни місця голосування, додавши до заяви підтверджуючий документ та адресу, де Ви будете перебувати в день голосування;
  • отримати Посвідчення про зміну місця голосування;
  • 31 березня прийти на виборчу дільницю, вказану у Посвідченні, та проголосувати.

  Чекаємо на Вас в приміщенні райдержадміністрації, на І поверсі, у кабінеті відділу ведення Державного реєстру виборців з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 16-ї години. 

 Телефон для довідок 5-01-33


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора