Недопущення насильства в родинах

Насильство у сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти члена родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Негативні дії приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я як постраждалої особи, так і членів родини.

З метою надання соціальних послуг особам, що постраждали від домашнього насилля та проведення профілактичної роботи, 03 грудня 2019 року фахівцем із соціальної роботи  Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з представником Скадовської міської ради, служби у справах дітей районної державної адміністрації та старшим інспектором ювенальної превенції Скадовського відділення поліції здійснено виїзд до родин відносно яких надійшли повідомлення про вчинення домашнього насильства.

Відвідано п’ять родин, які проживають на території Скадовської міської ради. Родинам були надані соціальні послуги, обстежені умови проживання та складені акти початкової оцінки потреб сім’ї/особи.

У ході роботи з членами родин проведені бесіди з питань відповідальності за вчинення насильства, щодо відповідального батьківства, надано інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді буклетів та інформацію з номерами телефонів, за якими можна звернутися по допомогу.

Робота щодо попередження та подолання насильства в родинах буде продовжена.