Не помились при виборі професії

З початком нового навчального року в школах м. Скадовська та Скадовського району розпочались заняття з профорієнтації за участю фахівців Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Так, протягом вересня-жовтня поточного року провідним фахівцем з профорієнтації Золотухіної К.С. проведено 25 занять для учнів 8, 9, 10 та 11 класів Лазурненської, Володимирівської, Михайлівської, Олександрівської, Красненської загальноосвітніх шкіл Скадовського району, а також Скадовської ЗОШ №3, Скадовської СЗОШ "Академія творчості" та ОЗ СНВК «Академічна гімназія» м. Скадовська.

472 школяра було ознайомлено з багатогранним професійним світом, формулою вибору професії, станом та перспективами ринку праці, послугами служби зайнятості, з інформацією про можливість проходження онлайн тестування за допомогою Платформи розвитку кар'єри "Моя професія", що дозволяє більше дізнатися про свою професійну спрямованість та психологічні якості. Такожм у ході проведення профорієнтаційних занять учні проходили тести по диференційно-діагностичному опитувальнику за методикою Є.Клімова та тестування по виявленню професійних переваг за методикою Голлада.

Основна мета занять - допомогти дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь.