Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ!

Щороку, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода нагадати про необхідність зупинити поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу, інформувати всіх, що знати свій статус- це дбайливе відношення до свого здоров’я, це доросла та зважена поведінка.

Цього року було запропоновано провести відповідні заходи та  акції під гаслом: «Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ».

З 29 листопада по 3 грудня 2018 року працівниками Центру проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів і вуличних акцій з питань профілактики ВІЛ/СНІДу на території міста Скадовськ, Антонівської сільської ради та з клієнтами                   Скадовського РЦСССДМ.

У період з 29 листопада по 1 грудня 2018 року у приміщені Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, фахівцями та волонтерами Центру проведено лекцію, тренінг, дебати та круглий стіл з клієнтами центру, а також нараду з працівниками соціальних служб щодо попередження ВІЛ. Тренінг на тему: «ВІЛ-інфекції та інші соціально небезпечні хвороби в житті наших клієнтів» був проведений волонтером Центру.

29 листопада 2018 року з працівниками Антонівської сільської ради, зокрема у Скадовському технікумі Херсонського ДАУ було проведено відеолекторій та флеш-моб на тему профілактики попередження ВІЛ/СНІД. Також серед працівників Антонівської сільської ради було проведено інформаційно-просвітницьку роботу та розповсюджено буклети.

3 грудня з учнями 5-6 та 8-9 класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» було проведено відео лекторій з теми: «Жити в світі, в якому є ВІЛ». Цього ж дня з учнями Філії Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради було проведено флеш-моб «Не будь дитиною!» та розповсюджено інформаційні буклети.

Також до заходів долучилися волонтери ХОБФ «Мангуст» і волонтер Центру, який є керівником БО «100% відсотків життя» та Південний відокремлений підрозділ ГО «Україна без тортур». Мешканцям Скадовського району було надано можливість здійснити тестування швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію. Також з ними було проведено до тестове та після тестове консультування, в ході якого було надано 15 індивідуальних послуг.

Загалом заходами охоплено 263 особи, розповсюджено 526 тематичних буклетів, листівок та плакатів «Не будь дитиною – пройди тест на ВІЛ».