Налагодження співпраці з місцевими радами району

При Скадовському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено групу самодопомоги та взаємодопомоги учасників бойових дій «Разом легше». Основна мета якої є надання допомоги учасникам бойових дій та членам їх родин у знаходженні порозуміння та кращої адаптації їх до мирного життя. До групи взаємодопомоги входять учасники бойових дій та члени їх родин району.

20 вересня 2018 року в с. Олександрівка Скадовського району відбулося чергове виїзне засідання групи самодопомоги та взаємодопомоги учасників АТО та членів їх сімей «Разом легше» на тему: «Відновлення здорових соціальних зв’язків». Участь у заході взяли представники Олександрівської сільської ради, адміністрація Олександрівської загальноосвітньої школи та 17 учасників бойових дій, які проживають на території Олександрівської сільської ради.

На засіданні розглядались питання щодо надання психологічної підтримки  родинам учасників АТО, які потрапили в складні життєві обставини, проведення індивідуальних та групових консультацій, психологічних тренінгів, визначення потреби у послугах на етапі адаптації до мирного життя, виділення коштів з бюджету з метою надання матеріальної допомоги демобілізованим учасникам АТО та членам їх сімей.

Учасники групи обмінялись позитивним життєвим досвідом, домовились оперативно інформувати один одного щодо проблемних питань, які виникають.

Проблема адаптації учасників бойових дій до мирного життя залишається актуальною, тому робота в цьому напрямку буде продовжена.