Надання допомоги сім'ям в умовах карантину

В існуючих нині в Україні умовах карантину та у зв’язку із скрутним фінансовим становищем, значна кількість українських сімей потребує сторонньої допомоги, соціального захисту та підтримки. В районі працює антикризовий штаб із забезпечення населення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину (далі – Штаб).

30 квітня 2020 року виконуючи рішення Штабу директор Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), координатор роботи штабу Ігор Гультай, заступник директора – начальник відділу з соціальної роботи Центру Вікторія Горіна та спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна Черкас, за сприяння волонтера Штабу – Вадима Сокольчука, відвідали родини, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають у с. Зелене, Благодатненської сільської ради.

Двом родинам в яких виховуються дев’ять малолітніх дітей та проживають у віддалених населених пунктах Скадовського району, надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування,  засобів особистої гігієни та одежі.