На захисті прав дитини!

Захист прав дітей, забезпечення їх повноцінного розвитку та надання всебічної підримки – основне завдання державних та соціальних установ, підприємств та організацій  України. Працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з волонтерами Центру систематично проводиться робота з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.

Постійна увага приділяється розвитку та здібностям дітей з обмеженими можливостями, дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з родин учасників бойових дій, внутрішньо – переміщених осіб та іншими дітьми, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини.

Для розвитку творчих здібностей у дітей та молоді вищевказаних категорій, сприяння залучення їх до творчого життя, покращення емоційного стану, підвищення моторики, проводяться майстри – класів з прикладного мистецтва, розвиваючи ігри при Центрі «Надія», при дошкільних закладах, навчальних закладах та в сім’ях Скадовського району. В даному напрямку з Центром співпрацює 5 волонтерів Скадовського району.

Завдяки спільній роботі працівників Центру, волонтерів та приватних підприємців  лише протягом 2019 року м’які іграшки та ігри отримали 117 дітей Скадовського району, канцелярські товари - 94 дітей, продукти харчування - 8 родин.

На власному прикладі дорослі привчають дітей до взаємодопомоги, доброго та чуйного відношення до тих, хто потребує допомоги. В майбутньому ці діти завжди будуть знати де вони зможуть отримати соціальну, правову та психологічну допомогу.