На Херсонщині стартував новий проект «Профікемп»

17 травня 2018 року у м.Нова Каховка відбувся стартовий захід обласного міжрегіонального інноваційного проекту «Профікемп». Цей новий проект розраховано на 2018-2019 роки. Він бере свій початок від обласних проектів «Профістарт» та «ПрофіКвест», організованих у попередні роки Херсонським обласним центром зайнятості спільно з Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки. Проект «ПрофіКемп» спрямований на профорієнтацію учнів, профілактику безробіття серед молоді та привернення її уваги до одного із найактуальніших напрямів економічного росту – туризму. Завершиться він міжобласними змаганнями між учнями – представниками Херсонської, Рівненської, Закарпатської, та Львівської областей.

Представляти Скадовський район у цьому проекті буде команда учнів зі Скадовської спеціалізованої школи "Академія творчості". Саме представникам нашої Скадовської команди випала честь відкрити цьогорічний проект відпустивши в небо його символ. Попереду команду чекає велика краєзнавчо-туристична робота. А на стартовому заході учні вже отримали змогу спробувати себе у різних професіях, взяли участь у майстер-класах за професією перукар, кондитер та бармен. А також відвідали екскурсію «Кам’яні вишиванки Нової Каховки», взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки, отримали інформаційні буклети та переглянули святковий концерт.