Моя щаслива родина!

15 травня 2019 року у світі відзначається Міжнародний день сім’ї. Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Сім’я — джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня українська родина, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної та успішної держави.

Напередодні, 10 травня 2019 року в читальному залі Скадовської бібліотеки для дорослих працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організовано захід для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу району під гаслом: «Моя щаслива родина!», у якому взяли участь представники комунальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» (далі – ЦДЮТ) та комунального закладу «Скадовська центральна бібліотечна система» (далі ЦБС).

Захід був спрямований на пропагування сімейних цінностей, формування досвіду відповідального батьківства та популяризації сімейних форм виховання дітей. В районі функціонує 9 прийомних родин, для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, в яких виховується 21 дитина та 3 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 14 дітей цієї ж категорії.

Учасників свята привітав директор Центру Ігор Гультай, який подякував прийомним батькам та батькам - вихователям за їхню працю по вихованню дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та надав слово працівникам ЦБС для представлення  відео - презентації «Сім’я, родина, Україна!». Після презентації майстрині ЦДЮТ провели майстер - клас із виготовлення паперових привітальних листівок. Працівниками Центру разом з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу була створена міні фото виставка із сімейних фотографій про життя прийомних родин.

Ігор Гультай від імені працівників Центру вручив квіти прийомним батькам та батькам – вихователям та працівники Центру пригостили всіх учасників солодощами. В заході взяли участь 35 осіб.

Працівники Центру й надалі будуть працювати на результат, який дасть можливість  дітям не залишатись без батьківського піклування, а у випадку втрати батьків будуть підшукувати їм нові родини, щоб вони мали шанс на щасливе майбутнє.