Молодь Скадовського району проти ВІЛ/СНІДу

Щороку в третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Концепція акції у 2019 році «Не будь байдужим – протестуй себе та коханих!». Навколо питання СНІДу досі існує багато міфів та стигми, а тест на ВІЛ залишається тим, чого бояться та уникають більшість українців. Ситуацію з епідемію можуть перевернути прості та доступні речі необхідні кожному — розуміння та небайдужість.

Саме тому, 17 травня 2019 року працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) провели лекційне заняття для    14 вихованців Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури і спорту на тему: «Не будь байдужим – протестуй себе та коханих!».

Мета заходу – сприяти зниженню ризику інфікування на ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя.

Заступник директора Центру Вікторія Горіна та фахівець із соціальної роботи Валерій Грець розповіли про те, що в цей день ми не лише висловлюємо скорботу і співчуття. Ми говоримо про те, щоб докласти всіх зусиль і зупинити рахунок смерте від СНІДу в нашій країні. На сьогоднішній день одним з дієвих ліків можуть стати «Ліки від байдужості», які були запропоновані присутнім.

За результатами лекції підлітки погодились, що дійсно ВІЛ/СНІД – це жахливе захворювання і необхідно кожній людини знати про ці тяжкі хвороби.

На прикінці заходу, на шкільному стадіоні всіма присутніми було запущено символічні ліхтарі – пам’яті, для того щоб не забувати осіб,  які померли від ВІЛ/СНІДу.

Кожна людина до кінця життя повинна усвідомлювати всю небезпеку, що несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе, своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.