Молодь проти насильства!

Україна, як і більшість країн світу, переживає негативні соціальні процеси, що супроводжуються значними кризовими змінами у суспільстві. Одним з таких явищ є насильство. Не винятками є вчинення насильства у шкільному середовищі.

Намагаючись вирішити проблему домашнього насильства, у грудні 2017 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (далі – закон), в якому запропоновано новий підхід до боротьби з цією проблемою.

06 березня 2019 року в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження конфліктних ситуацій серед підлітків та молоді, фахівцем із соціальної роботи  Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено лекцію на тему: «Ми проти насильства та конфліктів» для  21 спортсмена  Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури та спорту.

Учасників  ознайомлено з основними положеннями закону, надано інформацію про види шкільних конфліктів та методи їх подолання. Проведено анонімне анкетування на тему: «Що я знаю про шкільні конфлікти?».

Учасники переглянули відеоролик «Конфлікт», який викликав жваве обговорення. Їм надані інформаційні буклети з контактною інформацією стосовно установ та організацій, які надають допомогу у випадках вчинення насильства.

Просвітницька робота серед  підлітків та молоді Скадовського району буде продовжуватись  і  надалі.