Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Мої роки – моє багатство»

Фото без опису   Фото без опису

01 жовтня 2019 року в КЗ «Лазурненський СБК» відбувся святковий вогник-концерт «Мої роки – моє багатство», присвячений Дню людей похилого віку та Дню Ветерана.

На свято прийшли ветерани праці, люди кому за 75 років. Зі святом усіх присутніх привітали заступник селищного голови Олексій Марченко, соціальні працівники Наталія Демидюк та Наталія Романова, яка заспівала пісню «Україна-вишиванка», голова ради ветеранів Надія Москалюк і директор КЗ «Лазурненський СБК» Валентина Демчук. Бабусь і дідусів привітали наймолодші вихованці дитячого садка «Сонечко» та учні 8-го класу ЗОШ. Учні разом з вчителем виконали пісню на англійській мові.

Також сподобався виступ народного вокального ансамблю «Вербиченька», керівник Валентина Демчук. Учасниці ансамблю з любов`ю і ніжністю виконали для ветеранів українські сучасні пісні «За столом збирається родина», «Черешенька», «Це моя земля», «День народження» і авторську пісню Валентини Демчук на слова Анатолія Розумного «Журавлі» заспівали акапельно.

Під бурхливі оплески зустрічали народний фольклорний ансамбль «Бабусі», керівник В.Демчук. Бабусі виконали українські народні пісні «Пливе качурець», «Чорноморець, матінко», «Ой, село», «Карапет по-лазурненськи». Усі в залі танцювали «Карапет». Продовжили танці дитячий танцювальний колектив «Ритми» під керівництвом Юрія Калінчева танцем «Полька». Із захопленням усі подивились «Вальс» у виконанні Світлани Кравченко та Юрія Калінчева. З задоволенням послухали  тріо «Порада», у їх виконанні прозвучала українська народна пісня «Коли б я мала крила орлині», дуети «Райдуга» та «Калинонька», солісти Тамара Лєпілова, Олександр Савенко, Віра Підганюк, Світлана Кравченко, керівник Олександр Савенко. Гумор читали Надія Антошкіна та Поліна Корєшкова. Ведучими програми були чарівні Тетяна Токарик (вчитель ЗОШ) та ЇЇ донька Олена Пісоцька (вихователь дитячого садка).

Незабутні враження залишились про «Парад зірок». Бабусі із фольклорного ансамблю «Бабусі» перетворились на справжніх «зірок». Вони майстерно продемонстрували танці із онуками на дискотеці. Було дуже весело. Наприкінці заходу заступник селищного голови Олексій Марченко вручив учасницям «Параду зірок» подарунки і конверти з грошовою винагородою за номінаціями: «Найкрутіша бабуся» – Євдокія Мікітюк, «Найгарніша бабуся» – Ольга Петровська, «Наймудріша бабуся» – Валентина Сухіна, «Наймиліша бабуся» – Катерина Подоляк, «Найвеселіша бабуся-свято» – Валентина Іванюк, «Супер-бабуся» - Любов Кравченко.

Усіх запрошених у залі гостей пригощали варениками та солодощами. Усі задоволені і дякували організаторам за чудове свято, особисто селищному голові Сергію Бєліку, його заступнику Олексію Марченку, соціальним працівникам і працівникам та аматорам Будинку культури.

Фото без опису   Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора