Моє щасливе дитинство

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав та законних інтересів  дитинства.

01 червня 2018 року працівниками Центру організовано та долучено до ряду заходів, метою яких було привітання дітей зі світом, сприяння залучення дітей та молоді до творчого життя, розвиток їх інтелектуального потенціалу та надання всебічної соціально-психологічної допомоги:

• спільно з заступником голови Скадовської міської ради працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відвідано комунальний заклад для дітей з функціональними обмеженнями «Надія». Гості подарували вихованцям Центру «Надія» приємні подарунки та солодощі для 15 дітей;
  • працівники Центру долучилися до проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту прав дітей, які проходили на площі біля «Пару розваг» та у «Зеленому театрі». Заходами охоплено 450 осіб;
  • спільно з працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, районного відділу з питань пробації, Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП  в Херсонській області відвідано Скадовський дельфінарій «Акварель» для участь у святковому заході. Відвідати дельфінарій запрошено прийомних батьків, батьків – вихователів, членів родин учасників бойових дій, малозабезпечені родини та одинокі матері у кількості 30 осіб;

Залучено родини учасників бойових дій, родин внутрішньо переміщених осіб, багатодітні та малозабезпечені родини, осіб з числа дітей-сиріт та  позбавлених батьківського піклування до розважальної програми «Парк атракціонів», конкурсу творів та малюнків «Яким я бачу своє дитинство», провели виїзну роботу з родинами осіб з числа дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування «Подаруй промінець тепла». Заходами охоплено 125 осіб.

Працівником Центру спільно з інспектором районного відділу з питань пробації проведено лекцію для осіб, які перебувають у конфлікті з законом проведено лекційне заняття на тему: «Знай свої права». Взято участь 6 обліковців.

Всього заходами в цей день охоплено 783 особи та роздано 270 інформаційних матеріалів.