Міжпредметні зв’язки математики

Фото без опису   Фото без опису

Згідно з планом роботи комунальної установи  «Скадовський районний методичний кабінет» на базі Лазурненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів математики закладів загальної середньої освіти району на тему «Застосування міжпредметних зв’язків на уроках математики як шлях підвищення інтересу учнів до предмета».

На початку роботи присутнім було запропоновано урок математики  «Розв’язування текстових задач за допомогою квадратних рівнянь або рівнянь, що зводяться до квадратних», який провела вчитель математики Лазурненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ірина Корнійчук. У процесі уроку учнями та вчителем було продемонстровано, як  вміння розв’язувати квадратні рівняння можна застосовувати для розв’язку задач практичної спрямованості на інших предметах - задач геометричного, фізичного, екологічного, аграрного та економічного змісту. Протягом уроку вчитель, вдало використовуючи мультимедійне обладнання, ознайомлювала учнів з різними аспектами життя нашого краю - Херсонщини. Після обговорення заходу вчитель Володимирівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Леся Заяц  представила присутнім презентацію «Використання міжпредметних зв’язків на уроках математики», в  межах якої розкрила теоретичні аспекти  зазначеного питання.

Голова районного методичного об’єднання вчителів математики, учитель Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3  Ольга Колісніченнко розповіла присутнім про результати участі учнів району у Всеукраїнській олімпіаді з математики, а також довела до присутніх інформацію  про особливості проведення в цьому навчальному році зовнішнього незалежного оцінювання  та державної підсумкової атестації.

Огляд фахових періодичних видань провела для присутніх вчитель математики Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Інна Цегельник.

Методист установи  Юрій Мітюхін представив присутнім презентації «Нова Українська школа» та «Закон України про освіту», зосередив увагу присутніх на основних напрямках та засадах створення Нової української  школи та деяких положеннях нового «Закону України про освіту».

Отримана інформація, методичні рекомендації, практичні наробки стануть у нагоді вчителям математики у їхній практичній роботі.