Міні-ярмарок вакансій

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Задля пошуку достойних кандидатів на вакантні місця, працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці Скадовською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості 15 лютого 2019 року проведено міні-ярмарку вакансій.

На зазначений захід були запрошені представники роботодавців фізична особа – підприємець Алещенко О.М. та АТБ-Маркет. Роботодавці презентували наявні вакансії, які актуальні на ринку праці, зокрема продавці продовольчих товарів.

Під час проведення заходу вони розповідали присутнім про специфіку та умови праці, зміст соціального пакету, яким користуються працівники. Безробітні ж цікавились графіком роботи, посадовими обов'язками, а також розмірами та строками виплати заробітної плати.

Міні-ярмарок відвідали 20 осіб. На всі запитання шукачі роботи  отримали ґрунтовні відповіді. Запрошені  пройшли співбесіду з роботодавцями,  чотири особи виявили бажання пройти стажування безпосередньо на підприємстві з подальшим працевлаштуванням. В свою чергу,  спеціалісти Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ  акцентували увагу безробітних на можливості професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації в Центрах професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості сучасного європейського рівня для дорослого населення.

Наприкінці зустрічі  представники роботодавців висловили  подяку фахівцям служби зайнятості за проведений захід, відзначивши високий рівень його організації та виявили бажання до подальшої співпраці.