Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міні-ярмарок вакансій – оперативний підбір персоналу для роботодавців

Фото без опису       14 травня в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, який організовано на замовлення Товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний дитячий реабілітаційний центр «Скіфос».

 На даний момент у роботодавця є потреба в укомплектуванні таких вакансій: підсобний робітник, робітник з догляду за тваринами, енергетик, покоївка, кухар, офіціант, берейтор, медична сестра, логопед, психолог, педагог-організатор, адміністратор.

Відкрила та провела міні - ярмарок вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Любов Вандер. Учасниками заходу стали представники роботодавця, а саме : Марина Руда – виконуюча обов»язки медичного директора  ТОВ «МДРЦ «Скіфос», Ніна Понамаренко- менеджер по роботі з персоналом ТОВ «МДРЦ «Скіфос», Юлія Закринична – заступник директора з господарських питань ТОВ «МДРЦ «Скіфос» та 17 шукачів роботи.

Фото без опису     Фото без опису                  В рамках проведення заходу представники ТОВ «МДРЦ «Скіфос»   презентували підприємство та наявні вакантні посади, ознайомили шукачів роботи з графіком та режимом роботи, умовами праці, вимогами до претендентів на вакантні робочі місця. Безробітні мали можливість не тільки послухати інформацію, а й безпосередньо поспілкуватись з роботодавцем, отримати відповіді на всі запитання безпосередньо з перших вуст.

Сподіваємось, що міні-ярмарок допоможе роботодавцю знайти собі кваліфікованих працівників, а безробітним – бажану роботу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора