Ми разом створюємо дива

Захист прав дітей з особливими потребами, забезпечення їх повноцінного розвитку та надання всебічної підримки – основне завдання державних та соціальних установ, підприємств та організацій  України. Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді спільно з волонтером Центру Артюшенко Ларисою Іванівною систематично проводять зустрічі з дітьми, які мають вади розвитку у  реабілітаційному центрі «Надія».

З метою дотримання чинного законодавства щодо захисту прав дітей з інвалідністю, сприяння залучення таких дітей та молоді до творчого життя, розвиток їх інтелектуального потенціалу, звернення уваги суспільства, державних, комерційних та інших організацій на проблеми людей з функціональними обмеженнями, та надання даній категорії дітей всебічної психологічної допомоги, відбувся відеолекторій на тему: «Ми разом створюємо дива». Під час бесіди діти ознайомились зі своїми правами та обов’язками, отримали інформацію про проблеми у галузі дотримання прав людини, зокрема прав дитини, ознайомились із Конвенцією про права дитини.

Захід проходив у дружній атмосфері, учасники вільно висловлювали думки, стосовно того, як вони розуміють свої права та обов’язки. Спеціалісти надали вичерпну інформацію про діяльність установ та організація, які надають необхідну допомогу та відповіли на всі питання, які виникали під час бесіди. Після заходу діти мали змогу взяти участь у майстер-класах з виготовлення новорічних подарунків, листівок, аплікацій з природних матеріалів. У заході взяли участь 12 вихованців закладу, їх батьки та вихователі.

В майбутньому, діти завжди будуть знати де вони зможуть отримати соціальну, правову та психологічну допомогу.

Під час заходу діти представили свої роботи: малюнки, вироби, іграшки створені своїми руками. Деякі учасники співали, танцювали, інші декламували вірші.