«Ми пам’ятаємо. Ми сильні»

Фото без опису   Фото без опису

Саме під таким гаслом проходять національні пам’ятні заходи до 85-тих роковин геноциду. 24 листопада 2018 року у фойє Скадовського районного будинку культури мітинг-реквієм зібрав очільників влади міста та району, трудові колективи установ, представників громадських організацій, учнів загальноосвітніх закладів міста, молодь…

На відзначення скорботи і всенародного болю, хоч із непростимим запізненням на довгі десятиліття, гідно вшанували пам’ять великомучеників тяжкої доби України – жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору.

«Україна ніколи не переставала боротися, і завжди йшла до перемоги. До перемоги ми йдемо і сьогодні» — у своїй промові зазначив голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик.

Протягом заходу, усі присутні мали змогу переглянути відеоряди, підготовлені працівниками Скадовської ЦБС: «Ми пам’ятаємо. Ми сильні», «ТИ ПРИНІС МЕНІ ЯБЛУКО?», «Де б ти не був –  вшануй». Під час тематичної композиції, у виконанні скрипальки Асібе Садикової, учасниці народного хореографічного колективу «Провінційний балет» роздавали усім присутнім яблука…в пам'ять про тих дітей, які не народилися, які народилися  і вмерли, які  жили і пережили ті події, але так і не зазнали щасливого дитинства.

Панахиду за загиблими голодомору 22-го, 33-го, 46-го років відслужив отець Володимир.

Такі заходи є пам’яттю про пережитий біль, як засторога злочинам проти людства і проти людяності. Усі присутні поставили свічки та схилили голову перед пам’яттю невинно убієнних голодом-геноцидом.

Фото без опису   Фото без опису