Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Людина не товар!

         Торгівля людьми є одним із тяжких злочинів проти людини. Високий рівень безробіття в Україні та необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють торгівлі людьми.
            За оцінками Організації об’єднаних націй, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер і стоїть на третьому місці після торгівлі зброєю та наркотиками.

            З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою плідної співпраці структур щодо вказаної проблеми спеціалістами Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) був проведений семінар з теми: «Як не стати жертвою торгівлі людьми».

                    В заході взяли участь працівники Центру, спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей районної державної адміністрації, ювенальної превенції Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП України, Скадовського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області та Скадовської районної філії безоплатної правової допомоги.

            Під час заходу, учасниками обговорено факти, статистику проявів цього явища у світі та в Україні, наголошено на практичних порадах та рекомендаціях щодо дій у конкретних потенційно небезпечних ситуаціях.

            Працівники Центру проводять і надалі будуть проводити інформаційно-просвітницьку роботу із мешканцями району.