Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Людина не товар!

    Торгівля людьми – це ганебне явище, жертвами якої щорічно стають мільйони людей в усьому світі. Економічні причини, змушують людей шукати роботу за кордоном. Користуючись цим спритні ділки використовують таких шукачів, їх дії заводять людину у рабство.

З метою убезпечення людей від потрапляння в тенета работорговців,  22 липня 2019 року в приміщенні Антонівської сільської ради, фахівцем із соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено робочу зустріч з працівниками виконавчого комітету сільскої ради на тему: «Людина не товар!». У заході взяли участь соціальні партнери Центру, які безпосередньо проводять відповідну роз’яснювальну роботу.

Фахівець Центру  поінформував учасників про форми і методи роботи работорговців та надав рекомендації як не стати їх жертвою. Розповів про основні правила безпеки, які допоможуть мешканцям не  потрапити до рук торгівців людьми.

Працівники Центру та їх соціальні партнери сподіваються, що завдяки широкому інформуванню населення про торгівлю людьми, зменшиться  кількість людей, які можуть потрапити у сучасне рабство.