Людина не товар!

Торгівля людьми – це ганебне явище, жертвами якої щорічно стають мільйони людей в усьому світі. Економічні причини, змушують людей шукати роботу за кордоном. Користуючись цим спритні ділки використовують таких шукачів, їх дії заводять людину у рабство.

З метою убезпечення людей від потрапляння в тенета работорговців,  19 червня 2019 року в приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості,  працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) фахівцем із соціальної роботи Центру Олександром Дібровим проведено захід на тему: «Людина не товар!», у якому взяли участь 7 осіб.

Захід почався з презентації з тему: «Попередження торгівлі людьми у ХХІ столітті». Після презентації виникла дискусія, під час якої обговорювались питання стосовно специфіки злочинів, механізмів протидії їм.

Фахівцем Центру проведено анкетуванням учасників заходу, яке показало, щ ох завдяки широкому інформуванню населення, буде зменшуватись кількість людей, які будуть потрапляти  у «сучасне рабство».