«Как молоды мы были…»

20 квітня 2018 року на сцені Антонівського сільського будинку культури (директор Андрій Євдокімов) відбувся ІІ районний ретро-фестиваль «Как молоды мы были…».  Ретро-музика охоплює естрадні хіти, написані у різних танцювальних ритмах, які були поширені в 70-80-90их роках. Понад 2 години зі сцени лунали популярні шлягери минулого століття і весь цей час артистів палко підтримували глядачі.

Фото без опису Фото без опису

У фестивалі прийняли участь творчі колективи Антонівського, Володимирівського, Благодатненського, Широківського, Новоросійського, Михайлівського, Приморського сільських будинків культури та Тарасівського сільського клубу.

Фото без опису Фото без опису

За словами організаторів та засновниці ретро-фестивалю заслуженого діяча естрадного мистецтва Ольги Миронець: «Ми хочемо, щоб у ньому приймали участь не лише колективи Скадовського району, а й зробити його фестивалем обласного значення». По завершенні фестивалю всі учасники були нагороджені дипломами з рук начальника відділу культури Скадовської РДА Ольги Миронець. Потім слово взяв директор Скадовського районного будинку культури Анатолій Волошин, який також відзначив високий рівень фестивалю і виконавців і завершив свій виступ словами: «Третьому районному ретро-фестивалю бути!».