Хто хоче - той доб’ється, хто шукає - той завжди знайде!

Фото без опису       До вашої уваги чергова історія працевлаштування від Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Гришко Світлана Вікторівна має повну вищу освіту та досвід роботи інженера з охорони праці. Перший раз жінка звернулась до сектору рекрутингу ще у лютому 2020 року. Вона шукала можливість працевлаштування на декілька посад – завідувача складу, адміністратора чи інженера з охорони праці.

За допомогою фахівців-рекрутерів у вересні 2020 року пані Світлана працевлаштувалась на посаду інспектора з охорони праці в один із навчальних закладів м. Скадовська.

Через деякий час жінка самостійно знайшла іншу роботу з більш високим рівнем заробітної плати, але з часом зрозуміла, що її не влаштовують графік роботи та умови праці. Не звільняючись з роботи, Світлана в січні поточного року вдруге звернулася за допомогою в пошуках нового робочого місця до сектору рекрутингу Скадовської служби зайнятості. Підходящої вакансії на той момент не було, але все, що має статися – трапляється вчасно.

23 березня 2021 року до рекрутерів звернулась Скадовська міська рада за допомогою у підборі працівника на посаду інженера з охорони праці. Зазначена вакансія була запропонована пані Світлані. Після проходження співбесіди з’ясувалося, що роботодавець і шукач роботи повністю влаштовують один одного.

Фінал нашої історії – у квітні 2021 року Гришко Світлана Вікторівна працевлаштована в Скадовську міську раду на посаду інженера з охорони праці.

Побажаємо їй професійних успіхів!