Гуманітарна допомога вимушено переселеним особам

З 26 квітня по 03 травня 2018 року Скадовським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) за ініціативою директора Центру Ігоря Гультая, голови групи самодопомоги та взаємодопомоги «Життя +» Посєвкової Світлани та за сприяння голови Благодатненської сільської ради Василя Козака у наданні транспорту для перевезення з м. Херсона гуманітарного вантажу у вигляді 122 наборів продуктів харчування та особистої гігієни для 61 родини переселенців, які проживають у Скадовському районі.

Програма здійснюється за фінансової підтримки міжнародного союзу «АСТ-Альянс» (Женева) у виконанні Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) і ГО «Ліга ділових та професійних жінок» (Херсон). У межах Угоди про співпрацю між громадською організацією «Ліга ділових та професійних жінок» та Херсонським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вироблено загальний облік у розрізі районів області та Херсона для забезпечення ефективної передачі допомоги постраждалим. отримають продуктові набори та набори побутової хімії.

Допомога надається, насамперед, багатодітним родинам, жінкам з дітьми, родинам де є вагітні жінки, або жінкам, які годують новонароджених, родинам з інвалідами, людям похилого віку. Протягом останнього часу системна гуманітарна допомога Служби стала значною підтримкою для родин-переселенців. Від них в адресу Угорських партнерів надходять щирі слова вдячності та побажань.

Під час 3-х зустрічей відбулися бесіди з родинами вимушених переселенців щодо покращення співпраці, взаємного інформування, з метою надання комплексних соціальних послуг.

Центром продовжується робота по виявленню родин із числа переселенців, які потребують допомоги.