Фінал профорієнтаційного проекту для школярів «ПрофіКемп» - вітаємо переможців!

29 березня 2018 року відбулося підписання тристоронньої Угоди про партнерство та співпрацю між державною службою зайнятості України, Національною бібліотекою України для дітей та Міністерством освіти і науки України, метою якої була реалізація в чотирьох регіонах України, а саме – в Закарпатській, Львівській, Рівненській та Херсонській областях профорієнтаційного проекту  для школярів «Туристичний ПрофіКемп».

Протягом року учні Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Академія творчості», працівники Скадовської дитячої бібліотеки та фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проводили відповідну роботу з підготовки зазначеного проекту. Також безпосередню участь в підготовці проекту приймав Лиховид Олег Миколайович - відомий краєзнавець, автор численних видань з історії, географії, політології та культури Скадовського краю, а також багатьох публікацій у різноманітних наукових збірниках та журналах.

11 квітня 2019 року в місті Нова Каховка відбувся фінал профорієнтаційного проекту  для школярів «Туристичний ПрофіКемп». Протягом дня команди 11 районів Херсонської області змагалися в різноманітних номінаціях – «Краща сувенірна продукція», «Краща PR-кампанія», «Кращій туристичний маршрут», «Кращий гід-екскурсовод», «Краща сценічна презентація району –«Херсонський край мій вабить і дивує»».

Команда Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Академія творчості» посіла перші місця в номінаціях «Кращий гід-екскурсовод» (Смирнов Даніїл) і «Краща сценічна презентація району» (команда «Робінзон and company») та за рішенням журі буде представляти Херсонську область на регіональних змаганнях профорієнтаційного проекту  «ПрофіКемп»  між чотирьох областей України, які відбудуться в червні місяці в Скадовську. Вітаємо переможців!

Також за якісне проведення підготовчої роботи до фіналу «Туристичний ПрофіКемп» від організаторов проекту подяки отримали: Смирнова Надія Олександрівна – керівник команди, вчитель зарубіжної літератури Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Академія творчості» та Арестова Влада Віталіївна – завідувач сектору профорієнтаційної роботи відділу надання соціальних послуг Скадовської районної  філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості висловлює подяку Бєлоусу Олексію Петровичу, Скадовському Будинку культури в особі Волошина Анатолія Івановича, Скадовській міській раді, відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та туризму Скадовської районної державної адміністрації за допомогу в організації виступу.