Європейський день боротьби з торгівлею людьми у Скадовському районі

Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з соціальними партнерами провели ряд заходів приурочених до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Організатори розмістили на вулиці міста Скадовська інформаційний стенд та книжкову полицю з літературою відповідної тематики, роздавали інформаційні буклети та розповідали про проблему торгівлі людьми, а також інформували людей про можливість отримання допомоги для осіб, які постраждали. Всі бажаючі змогли взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті на тему: «Людина не товар!».

Напередодні працівники Центру виступили з ініціативою провести на площі міста біля районного будинку культури тематичний флешмоб під гаслом «Ми проти торгівлі людьми!». Ідею підтримали викладачі та вихованці Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури, працівники управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу культури районної державної адміністрації, комунального закладу «Скадовська центральна бібліотечна система», відділу з питань пробації, небайдужі громадяни. Учасники флешмобу створили фігуру у вигляді серця з написом «Ми проти торгівлі людьми».

Центром і надалі буде проводитися інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням з метою убезпечення людей від потрапляння у рабство.