День захисту дітей в Скадовському районі

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав та законних інтересів  дитинства.

01 червня 2019 року за ініціативи Скадовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей проведено ряд заходів.

Мета заходів - підтримка родин, покращення емоційного стану, об’єднання членів родин, долучення до активного відпочинку всією сім’єю.

Працівниками Центру, служби у справах дітей районної державної адміністрації, Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП  в Херсонській області взято участь у святковій дитячо – розважальній програмі Скадовського дельфінарію «Акварель». Запрошено 30 категорійних дітей з родин учасників бойових дій, внутрішньо – переміщених осіб, дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  Скадовського району та  15 батьків, які пережили та переживають тяжкі години.

Цього ж дня діти отримали позитивні емоції, солодощі та подарунки. Спільними зусиллями захищено права дітей: право на сім’ю та право на відпочинок.

Міжнародний День захисту прав дітей це не лише свято, а й день коли ми маємо говорити про майбутнє наших дітей. Завдяки плідній співпраці установ та організацій соціальної сфери  діти будуть зростати щасливими та радісними.