ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДАХ СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ

З метою допомоги у підборі кадрів та працевлаштування незайнятих громадян 18 квітня 2019 року Херсонським обласним центром зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей в оздоровчих закладах, що розташовані на території Скадовського району в селищі міського типу Лазурне.

Державне підприємство санаторно-оздоровчого комплексу «Гілея», Дитячий оздоровчий табір «Прибрежний» та приватне багатопрофільне підприємство «Парітет» (ДОТ «Чайка», санаторій «Чайка») радо зустріли на своїх територіях шукачів роботи з одинадцяти районів Херсонської області.

Керівники особисто презентували свої оздоровчі заклади, провели екскурсії по території, наглядно демонстрували вакантні робочі місця та умови праці. Також розповіли про розмір заробітної плати, графік роботи і повідомили  головні вимоги, які висуваються до  майбутніх працівників. Головна особистість, що поєднує даних роботодавців  - це забезпечення працівників безкоштовним житлом та харчуванням. Зацікавлені у працевлаштуванні мешканці області на власні очі побачили об’єми робіт, умови праці та проживання.

По закінченню заходу кожен безробітний мав можливість особисто пройти співбесіду з керівником підприємства та отримати вичерпні відповіді на запитання, які його цікавили.

Роботодавці висловили подяку працівникам служби зайнятості за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.