День пам’яті померлих від СНІДу

Щороку, в третю неділю травня, з метою нагадування суспільству що проблема ВІЛ-інфекції досі існує та потребує вирішення, формування ціннісних установок щодо недопущення стигматизуючого та дискримінаційного ставлення до ВІЛ-позитивних людей проводиться День пам’яті померлих від СНІДу.

Цього року соціальну акцію проведено під гаслом – «Пам’ятаємо», в рамках якої протягом тижня, з 14 по 18 травня, проведено ряд заходів на території району.

Тренером благодійної організації «100 % життя. Херсон» Валерієм Грецьом проведено тренінг для працівників Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) «Базові навички з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу». Центром, з метою інформування більш широкого загалу людей з питань проблеми ВІЛ-інфекції/СНІДу та шляхів боротьби з нею організовано робочі зустрічі та наради з представниками бюро безоплатної правової допомоги, районного відділу органу з питань пробації, ювенальної превенції, служби у справах дітей районної державної адміністрації. Проведено лекцію серед обліковців районного центру зайнятості «ВІЛ-інфекція і СНІД. Симптоми та профілактика». Проведено вуличну роботу з представниками Скадовської філії ХОБФ «Мангуст», органу з питань пробації, медичних працівників КЗ «Скадовська ЦРЛ» та КЗ «Скадовський ЦПМСД» в рамках якої відбулася як інформаційно-просвітницька кампанія так і забезпечено проходження бажаючими експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію при пересувній амбулаторії ХОБФ «Мангуст».

Цього року Центр провів інформаційну роботу з метою згуртувати працівників організацій, підприємств, установ для протидії епідемії СНІДу, бо тільки об’єднавшись, спільними зусиллями можна зупинити СНІД серед людей.

Загалом заходами охоплено 69 осіб, розповсюджено 115 тематичних листівок.