Херсонська область

Cпільна робота з родинами, які опинились в складних життєвих обставинах

Протягом листопада 2020 року заступник директора – начальник відділу Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації та соціальний працівник комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування населення» відвідали родини, які потрапили у складні життєві обставини та проживають на території Благодатненської сільської ради, Скадовського району.

Комісія відвідала сім’ї, які є клієнтами Центру, перевірили стан дотримання санітарно – гігієнічних умов проживання родин та забезпеченість дітей шкільним приладдям. У більшості родин діти забезпечені відповідним сезонним одягом, взуттям та канцелярськими приладами.

Фахівцями Центру складені акти  оцінки потреб сім’ї/особи.

В ході проведення профілактичного рейду сім’ям надано комплекс соціальних послуг, батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські щодо належного утримання, виховання та навчання дітей, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність, виявлено 1 сім’ю та взято на облік як таку, що опинилися в складних життєвих обставинах.  Також 4 родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, з Антикризового штабу при районній державній адміністрації надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Всього охоплено 5 родин, в яких виховується 14 дітей.

Після відвідування сімей проведено вуличну акцію з метою подолання соціального сирітства.