Cпільна робота з родинами, які опинились в складних життєвих обставинах

27 лютого 2020 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Валентини Головатої спільно з працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), служби у справах дітей районної державної адміністрації та Приморської сільської ради здійснено відвідування родин, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території Приморської сільської ради  Скадовського району.

Комісія відвідала 5 сімей, які перебувають на обліку Центру, служби у справах дітей районної державної адміністрації та Приморської сільської ради.

Члени комісії перевірили стан дотримання санітарно – гігієнічних умов проживання родин, забезпеченість дітей шкільним приладдям, продуктами харчування та цільове використання державних соціальних виплат.

В ході проведення соціальної роботи, сім’ям надано комплекс соціальних та інформаційних послуг. Батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки щодо утримання, виховання та навчання дітей, попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність.

У зв’язку із неналежним виконанням батьківських обов’язків та незадовільними умовами проживання, 3 родини запрошено на засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

Спільна робота щодо попередження безвідповідального батьківства продовжується.