«Безпека дітей під час літніх канікул!»

Літні канікули для дітей – це можливість набратись сил та оздоровитися, але для приємного відпочинку потрібно чітко дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.

01 липня 2020 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр) організовано та проведено робочу зустріч  з начальником служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Афанасьєвою Людмилою Іванівною та начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Леляковою іриною Миколаївною з прийомними батьками та батьками – вихователями, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування які проживають на території Скадовського району. В зустрічі взяли участь дев’ять прийомних батьків та троє батьків вихователів.

Перед  прийомними батьками та батьками – вихователями, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування виступили директор Центру Гультай Ігор Васильович та начальник  служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Афанасьєва Людмила Іванівна.

Директор Центру Гультай Ігор Васильович надав батькам практичні рекомендації щодо безпечної поведінки дітей під час літніх канікул, звернув увагу на наслідки їх порушення. Застеріг  батьків не залишати дітей без нагляду.

Начальник служби у справах дітей Херсонської області державної адміністрації Афанасьєва Людмила Іванівна акцентувала увагу на важливості взаєморозуміння між батьками та дітьми. Людмила Іванівна навела конкретні приклади випадків в яких загинули діти через те, що не були почуті батьками. Наголосила на відповідальності прийомних батьків та батьків вихователів за життя  і здоров’я дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Подякувала всім присутнім за їхню нелегку щоденну  працю, побажала здоров’я та миру всім сім'ям.

Робота Центру із прийомними батьками та батьками вихователями буде продовжена.