Безкоштовно здобути професію - реально

Одним з головних та пріоритетних завдань Державної служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню безробітних громадян шляхом підвищення їх конкурентоспроможності.

Важко бути конкурентоспроможним і знайти підходящу роботу,  якщо твоя нинішня професія на даний момент не користується попитом на ринку праці. Сьогодні Державною службою зайнятості зареєстрованим безробітним  надається можливість безкоштовно здобути професію, яка є затребуваною в районі та в Україні в цілому.

Безробітний має можливість стати слухачем одного з 11 центрів професійно-технічної освіти, які знаходяться в різних регіонах України та навчання в яких  здійснюється за 88 робітничими професіями.

Зокрема, у Херсонському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що знаходиться у м.Нова Каховка, можна опанувати одну з 9 затребуваних на ринку праці професій: продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, овочівник, плодоовочівник, бармен, офіціант, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка. В даному центрі створені гарні умови не тільки для навчання, а й для проживання слухачів. Важливим фактором наданої державою можливості є те, що протягом всього процесу навчання за безробітними зберігається допомога по безробіттю.

Так, у лютому 2019 року розпочинається навчання для здобуття професійно-технічної освіти за професіями: "Продавець продовольчих товарів", "Продавець непродовольчих товарів", "Офіціант", "Швачка". Терміни навчання становлять від 3 до 5 місяців.

Для отримання додаткової інформації щодо організації професійного навчання звертайтеся до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м.Скадовськ, вул.Олександрівська, 32а (каб.№7), або за телефоном 5-23-16."