Анкетування учнів Скадовського району

В рамках Програми Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки протягом 2018-2019 навчального року фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено анкетування учнів загальних освітніх шкіл Скадовського району на предмет визначення їх професійних намірів. В анкетуванні взяли участь 122 учня 11-х класів та 55 учнів 9-х класів наступних шкіл: Лазурненської ЗОШ, Красненської ЗОШ, Володимирівської ЗОШ, Михайлівської ЗОШ, Новомиколаївської ЗОШ, Улянівської ЗОШ, Шевченківської ЗОШ, ОЗ СНВК «Академічна гімназія», Скадовської СЗОШ «Академія творчості», Скадовської ЗОШ №3. Підсумки анкетування показали, що більшість учнів виявили бажання продовжити навчання у вищих та професійно-технічних закладах м. Херсона та Херсонської області. Але з'ясувалось, що деякі учні взагалі не визначились з вибором професії та не обрали навчальний заклад. Таким учням було запропоновано звернутися за допомогою до фахівців Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та пройти особисте профдіагностичне тестування.

За результатами анкетування самими актуальними професіями виявилися: програміст, лікар, юрист, професії пов’язані з морською справою, кухар, вчитель, автомеханік, фітнестренер.