Активна життєва позиція-запорука успіху

22.11.2019 у приміщенні Скадовської районної філії ХОЦЗ відбувся одноденний семінар з елементами тренінгу для безробітних осіб вікової категорії старше 45 років на тему «Активна життєва позиція у 45 +».

За допомогою практичних вправ безробітні особи мали можливість усвідомити свої особистісні ресурси, можливості, визначити  свої теперішні життєві цінності та проаналізувати свій життєвий досвід. В процесі тренінгу учасники визначили поняття «зайнятість», ознайомилися з видами та формами зайнятості, отримали поради, як шукати роботу, як привернути до себе увагу роботодавця та сформувати у нього сприятливе враження про себе, особливо, коли вам більше ніж 45 років.

Програма цього тренінгу була спрямована на створення у учасників адекватної картини власної конкурентоспроможності на ринку праці; активізацію та моніторинг власного досвіду; на усвідомлення своїх особливостей та ресурсів, що надає змогу кожному учаснику визначити індивідуальні потреби та життєві пріоритети.