03 грудня 2019року – Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед ними, потребу захисту та підтримки. Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Чимало соціальних служб працюють для забезпечення соціального захисту людей з обмеженими можливостями, серед них і Фонд соціального страхування України, який забезпечує відшкодування шкоди, завданої здоров’ю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, відновлення здоров’я та працездатності застрахованих осіб. Перш за все, за рахунок коштів Фонду, проводиться виплата матеріального забезпечення, медико-соціальна реабілітація та лікування потерпілих в лікувально-профілактичних закладах. Також вони забезпечуються протезно-ортопедичними виробами, лікарськими засобами та предметами медичного догляду, засобами пересування, необхідними видами доглядів та іншими послугами.

На обліку у Скадовському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області перебуває 124 потерпілих на виробництві, у тому числі 24 внутрішньо переміщених осіб. Майже 65 % з них становлять інваліди праці, з яких 4 - І групи, 11- ІІ групи та 66 - ІІІ групи.

За 10 місяців 2019 року відділенням проведено страхових виплат потерпілим на виробництві на загальну суму 3595,94  тис.грн., з них переселенцям – 1425,50 тис.грн. Профінансовано - 456,26 тис.грн. витрат на медико-соціальну допомогу, в тому числі 30,68 тис.грн. переселенцям.

Протягом поточного року  відділення забезпечило санаторно-курортним лікуванням 4  потерпілих на виробництві, 9 потерпілих були забезпечені стаціонарним лікуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 281,74 тис.грн., 1 особа була забезпечена технічними засобами реабілітації на загальну суму 12,10 тис.грн.

Користуючись нагодою висловлюємо вдячність всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Бажаємо всім міцного здоров’я, оптимізму та родинного затишку, а працівники Фонду будуть і надалі допомагати своїм підопічним у вирішенні їх проблем не лише через виплату матеріальної допомоги, але і уважним, чуйним ставленням до кожного, хто звертається до відділення.

Адреса відділення: м.Скадовськ, вул. Олександрівська,19 (05537) 5-31-83 та смт. Каланчак, вул. Херсонська,1(05530) 3-16-73.